Állandó alkalmazású vagy szabadúszó magyarországi értékesítési képviselő

RefNr. 59345/IV |

25.04.2022

Megbízónk nemzetközi jelenléttel rendelkező, középméretű családi vállalkozás a lakástextíliák piacán. Sok éve foglalkoznak magas minőségű termékek fejlesztésével, előállításával és kereskedelmével világszerte. Értékesítési csapatuk erősítésére, azonnali kezdéssel keresnek Magyarországon állandó alkalmazásban vagy szabadúszóként dolgozó értékesítési képviselőt.

Arbeitszeit: Vollzeit

Ort: HU

Feladatok

  • Piaci pozíció erősítése új ügyfelek felkutatása és megszerzése, új értékesítési lehetőségek megnyitása révén
  • Meglévő ügyfelek támogatása, ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Szakmai kiállítások látogatása
  • Új marketing és értékesítési stratégiák kidolgozása és megvalósítása

Elvárások

  • Nagymértékű elkötelezettség
  • A megbízó termékpalettájának bemutatása és értékesítése
  • Ügyfelek szakértő, professzionális támogatása, beleértve az ügyfeleknél tett rendszeres látogatásokat
  • Lakástextília területen szerzett ismeretek előnyt jelentenek
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Vonzó jutalékrendszer
  • Mindenre kiterjedő képzés
  • Képviseleti terület garantálása
  • Kiterjedt termékportfólió

Ansprechpartner

Claudia Raimann

Assistant to the Managing Partner

+43 (1) 523 49 44-217

Anzeige speichern

runterladen drucken

Brutto-Netto Rechner

Bitte wählen Sie Ihr monatliches Bruttogehalt